Jana Dudášová FOTOGRAF

Fotoateliér sa nachádza na Laboreckej 6 v Humennom.
Pre rezervovanie termínu na fotenie, alebo na zodpovedanie Vašich otázok ohľadom fotenia ma môžete kontaktovať písomne, a to emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., na Facebook-u a cez MSN, prípadne telefonicky na telefónnom čísle 0905 332 145 (nie cez SMS).
Fotím v Humennom a v jeho okolí, no nemám problém za Vami prísť aj do Michaloviec, Sniny, Vranova nad Topľou, či Medzilaboriec a širokého okolia. Ak bude potrebné, kľudne aj ďalej....

Pri fotení používam profesionálnu zrkadlovku Canom 5D Mark iv a objektívy Canon a samozrejme množstvo foto príslušenstva a foto rekvizít. Tehuľky si môžu u mňa vybrať šaty a látky na fotenie a mamičky oblečenie na fotenie svojich bábätiek a aj väčších dievčatiek (cca do 10 rokov).

Fotografie na úpravu si vyberiete vo foto galérii,  ktorú nájdete v menu, v časti PRE KLIENTOV. Každá Vami vybraná fotografia prejde u mňa kompletnou profesionálnou retušou a úpravou. Hotové fotografie odovzdávam elektronicky najneskôr do 14tich dní od zaslania objednávky. Vytlačené fotografie odovzdávam osobne, prípadne je možné zaslanie poštou.
Podmienkou odovzdania fotografií je uhradená zákazka.
Neupravené fotografie neodovzdávam.