Jana Dudášová FOTOGRAF

Fotoateliér sa nachádza na Laboreckej 6 v Humennom.
Pre rezervovanie termínu na fotenie, alebo na zodpovedanie Vašich otázok ohľadom fotenia ma môžete kontaktovať písomne, a to emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., na Facebook-u a cez MSN, prípadne telefonicky na telefónnom čísle 0905 332 145 (nie cez SMS).
Fotím v Humennom a v jeho okolí, no nemám problém za Vami prísť aj do Michaloviec, Sniny, Vranova nad Topľou, či Medzilaboriec a širokého okolia. Ak bude potrebné, kľudne aj ďalej....

Pri fotení používam profesionálnu zrkadlovku Canom 5D Mark iv a objektívy Canon a samozrejme množstvo foto príslušenstva a foto rekvizít. Tehuľky si môžu u mňa vybrať šaty a látky na fotenie a mamičky oblečenie na fotenie svojich bábätiek a aj väčších dievčatiek (cca do 10 rokov).

Fotografie na úpravu si vyberiete vo foto galérii,  ktorú nájdete v menu, v časti PRE KLIENTOV. Každá Vami vybraná fotografia prejde u mňa kompletnou profesionálnou retušou a úpravou. Hotové fotografie odovzdávam elektronicky najneskôr do 14tich dní od zaslania objednávky. Vytlačené fotografie (počet je uvedený pri každom balíku zvlášť) odovzdávam osobne, prípadne je možné zaslanie poštou.
Podmienkou odovzdania fotografií je uhradená faktúra.
Neupravené fotografie neodovzdávam.